FERRUM s.r.o. - Prodej hutních materiálů

Sháníte spolehlivého prodejce kvalitního hutního materiálu, ocelových roštů, nebo se naopak potřebujete zbavit starého železa za výhodné ceny? Pak je tu pro Vás společnost FERRUM s.r.o., firma s dvacetiletou tradicí a zkušenostmi.

Oborem, kterým se společnost FERRUM na počátku zabývala, byl obchod sFERRUM s.r.o. hutními materiály. Prodej hutních materiálů je dodnes hlavním předmětem její činnosti. Firma poskytuje široký výběr ocelových profilů, tyčí, pásek, produktů z neželezných kovů, kruhových drátů, ale také podlahových ocelových roštů.

Předností firmy jsou kromě mnohaletých zkušeností také krátké dodací lhůty a výhodné ceny hutních materiálů. Navíc je sklad FERRUM pravděpodobně jedním z největších skladů hutního materiálu na jihozápadní Moravě. Další výhodou je individuální přístup k zákazníkům, takže i když jsou Vaše nároky natolik specifické, že si z klasické nabídky nevyberete, určitě dokážeme vyhovět všem Vašim požadavkům. Můžete nás najít hned v několika městech, což značně zlepšuje naši dostupnost.

Dalšími z mnoha služeb, které Vám může FERRUM nabídnout je autodoprava, práce autojeřábem, ekologická likvidace autovraků, zámečnická výroba, nebo i prodej náhradních autodílů - jak nových, tak i použitých.

Žádost o kalkulaci

Zeptejte se nás