Hladké malování pokojů

V rámci našich malířských prací nabízíme také různé druhy hladkých maleb pokojů. V oblasti maleb vnitřního i venkovního zdiva působíme již od roku 1997, máme s nimi tedy bohaté zkušenosti. Naši malíři se navíc neustále zdokonalují a sledují nové trendy v oblasti rychle se vyvíjejících nátěrových hmot.

Zrealizujeme pro Vás malby na veškeré druhy podkladu. Vždy přitom plně respektujeme Vaše přání a požadavky na celkový vzhled malby.

Pro malby pokojů využíváme barvy silnovrstvé, tenkovrstvé (až 25 nátěrů bez škrabání), zátěžové (vhodné zejména do chodeb a dětských pokojů). Dále provádíme malbu smaltového typu (s efektem saténu) a samozřejmě také malbu standardní (malba na zeď bez velkých nároků na celkový efekt).

Pro malování pokojů i vnějších zdí používáme nátěrové hmoty od našich prověřených dodavatelů – např. italské společnosti OIKOS, která patří k nejprestižnějším výrobcům barev a dekorativních nátěrů v EU.

Uvažujete o poptání hladké malby pokojů nebo exteriérových zdí? Kontaktujte nás pomocí následujícího formuláře, případně zavolejte na naši telefonní linku. Společně pak ze široké škály dekorací a maleb vybereme tu pravou kombinaci pro Váš domov.