Sádrové omítky zajistí hladké stěny bez trhlin

Precizně hladké stěny, na kterých nejde vidět sebemenší nerovnost či trhlina. Pokud přesně takovou stěnu toužíte mít i u vás doma, jasnou volbou jsou pro vás strojní sádrové omítky. Jejich realizaci se věnujeme už řadu let, a proto vám můžeme zaručit precizní zpracování interiérových sádrových omítek i u vás doma.

  • Zajišťují optimální vlhkost vzduchu v místnosti

  • Rychlé provedení - není potřeba vícevrstvé nanesení

  • Mechanická odolnost a trvanlivost

  • Příznivá cena

Sádrové omítky = ideální klima v místnosti

Při výběru vnitřních omítek byste vždy měli dbát na několik základních pravidel: zdravotní nezávadnost, požadovanou hladkost a vysokou estetickou hodnotu. Strojní sádrové omítky, které se aplikují na zdivo různých typů, splňují všechny tyto požadavky. Navíc mají stejné pH jako lidská kůže a zabezpečují v místnosti ideální vzdušnou vlhkost. Nemusíte se tak trápit se suchým vzduchem a případnými dýchacími obtížemi. Díky všem těmto výhodám jsou sádrové omítky ideální volbou pro interiérové omítání v bytech i rodinných domech.

Jaké jsou další výhody sádrových omítek oproti jiným typům?

  • na rozdíl od vícevrstvých omítek jsou ty sádrové jednovrstvé,
  • nehrozí tvorba trhlin, jako je tomu u vápeno-cementových omítek,
  • není potřeba čekat na jejich zaschnutí několik dní - hotovo je během jediného dne.

Kromě sádrových omítek vám zajistíme i další typy interiérového strojního omítání či venkovní omítky. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ omítky, vždy jsme připraveni jej pro vás realizovat.

Používáme ty nejkvalitnější sypké směsi

Dokonalosti vnitřních sádrových omítek lze docílit nejen precizním tenkovrstvým nanášením a těmi nejkvalitnějšími použitými směsmi. Proto používáme sypké směsi Knauf a Baumit, které jsou zrnité přesně pro naše potřeby. Povrch sádrových omítek vždy upravíme filcováním, aby byl dokonale připravený pro následnou výmalbu či aplikaci tapet.

Kromě sádrových omítek se u vás doma postaráme i o vnitřní stěrkové omítání a řadu dalších typů omítek. A nezáleží na tom, jestli potřebujete nové omítky do rodinného domu na okraji Brna nebo do bytu v centru. Ke každé zakázce přistupujeme stejně zodpovědně a snažíme se maximálně splnit požadavky našich klientů.

Pokud se o tom chcete sami přesvědčit, zavolejte nám nebo napište pomocí kontaktního formuláře.

Sádrové omítky Sádrové omítky Sádrové omítky

Sádrové omítky Sádrové omítky Sádrové omítky