Stěrkové omítky – prestižní finální povrch!

Jedině stěrkové omítky! Hledáte praktické a zároveň vysoce estetické řešení finální úpravy vašich zdí? V tom případě vsaďte na strojní stěrkové omítky, které si oblíbíte nejen pro jejich funkčnost, ale i moderní design a příznivou cenu - ta přitom není o moc vyšší než u klasických omítek! Stěrkové omítky jsou vhodné jak pro novostavby, tak i při rekonstrukci starých omítek v bytových i panelových domech nejen v centru Brna. Své uplatnění najdou stěrkové omítky i při povrchové úpravě stropních konstrukcí z monolitického betonu - v tomto případě jsou zárukou výrazných ekonomických úspor oproti klasickým technologiím.

  • Snadná opravitelnost

  • Dokonale hladký povrch

  • Vysoká barevná stálost nátěrů

  • Sjednocení savosti podkladu

Stěrkové omítky na beton, štuk i sádrokarton

Chystáte se na opravu starých vnitřních omítek a chcete, aby opravovaná místa dokonale splynula se zbytkem zdi? U klasických omítek je to téměř nesplnitelný požadavek, protože po vyhlazení a vyrovnání postižených míst se tyto opravy vždy projeví nevzhledným a nesourodým povrchem. Oproti tomu při realizaci stěrkových omítek jsou opravovaná místa dokonale hladká a perfektně splynou se zbytkem zdi.

Stěrková omítka - aplikace Víte, jaké vlastnosti má mít finálně upravená omítka? Především:

  • jednotnou savost,
  • žádné nerovnosti,
  • žádné díry,
  • dokonalou hladkost.

Říkáte si, že splnit tato kritéria je nemožné? My víme, že to jde, a že to není nic složitého. Stačí jen vědět, jak na to, a mít kvalitní materiál. Proto pro omítání používáme kvalitní stěrkové hmoty Devos. Ty se vyrábějí v několika variantách a pomáhají nám dosáhnout špičkové kvality povrchů. Velkou výhodou stěrkových hmot Devos je i to, že je lze použít na širokou škálu zdiva:

Broušení stěrkových omítek

Stěrková omítka skryje veškeré nerovnosti

Strojní omítky

Nanášení a zpracování stěrkových omítek musí být věnována potřebná pozornost, protože její vyšší kvalita nám následně usnadní nanášení dalšího nátěru, delší životnost zdiva a estetičtější výsledek. Pro přesné nanesení stěrky je vhodné použít osazovací rožky. Na takto připravený podklad poté naneseme penetraci.

Při realizaci strojních stěrkových omítek s hmotami Devos máte navíc i jistotu vyšší barevné stálosti nátěrů a snadné zpracovatelnosti daných hmot. Kromě toho tyto stěrkové omítky garantují i menší zachytávání prachu a sjednocení savosti podkladu.

Jste z Brna nebo blízkého okolí a právě teď přemýšlíte o vhodném typu venkovního omítání či vnitřní strojní omítky do vašeho domu nebo bytu? Kontaktujte nás pomocí formuláře níže nebo nám zavolejte a my vám zdarma poradíme, navrhneme optimální řešení a vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Žádost o kalkulaci

Zeptejte se nás