Kvalitní štukové omítky za nízké ceny

již od 195 Kč/m²

Rychlost zpracování
Minimální ztráty materiálu
Ekomonické zpracování
Stálá kvalita zpracované směsi

Štukové omítky nejsou mezi typy omítek žádným nováčkem. Díky desetiletím zkušeností a neustálému vývoji sypkých směsí a omítacích strojů je realizace štukových omítek v dnešní době opravdu hračka. Pokud jste z Brna nebo okolí, přijedeme i k vám a ukážeme vám, že štukových omítek není třeba se bát. Kromě základních výhod dávají naši klienti přednost štukovým omítkám i z toho důvodu, že při jejich realizaci dochází k úspoře nákladů na míchání a transport omítkových směsí a minimalizaci potřebného prostoru pro uskladnění materiálu.

Jak probíhá realizace strojní štukové omítky

Základem je jádrová omítka. Na tu se nanáší štuk – a to buď vnitřní, jemný nebo hrubý. Pro zpracování štuku používáme kvalitní sypké směsi, jako jsou Profibaustoffe, Cemix, Baumit, Hasit nebo Knauf. Poté si můžete sami, dle povahy prostoru použití, zvolit požadovanou hrubost zrna v rozmezí od 0,3 po 0,8 mm omítky.

Při zpracování vápenocementových omítek využíváme kvalitní omítací stroje a sypké směsi dodáváme v pytlích, pro větší zakázky pak přímo v sile.

Ceník

Omítka zdiva

 • Strojní omítka vcm jednovrstvá jádrová štuková
  215 Kč/m² (bez DPH)
 • Strojní omítka vcm dvouvrstvá jádro a štuk
  230 Kč/m² (bez DPH)
 • Strojní omítka vcm jádrová pod obklad
  190 Kč/m² (bez DPH)
 • Cementový postřik
  55 Kč/m² (bez DPH)

Omítka stropu

 • Monolit - Strojní omítka vcm dvouvrstvá jádro a štuk
  230 Kč (bez DPH)
 • Miako - Strojní omítka vcm dvouvrstvá jádro a štuk
  240 Kč (bez DPH)
 • Cementový postřik
  55 Kč (bez DPH)
 • Uložení omítkařského rohu
  45 Kč/bm (bez DPH)
 • Osazení okenního profilu
  35 Kč/bm (bez DPH)
 • Osazení okenního profilu 3D Flexi
  120 Kč/bm (bez DPH)
 • Zakrytí oken
  v ceně

Ceny uvedené v ceníku mají orientační charakter. V ceníku není brán ohled na dopravu, ubytování vzhledem k lokalitě, místo stavby a případnou složitost realizace.

Průběh spolupráce s námi

1

Nacenění a osobní schůzka

2

Smlouva a záloha na materiál

3

Realizace a doplacení služby

Poradíme vám s výběrem vhodné omítky

Vápenná, sanační nebo štuková, ať už zvolíte jakýkoliv typ finální úpravy zdí, vždy se můžete s požadovanou realizací obrátit na nás. Každý interiér si vyžaduje jiný typ omítky, proto k vám rádi přijedeme po celém Brně a okolí a poradíme vám, co bude vypadat nejlíp právě u vás.

Kromě štukových omítek můžete ve svém interiéru vsadit i na kvalitní vnitřní stěrkové omítání nebo interiérové sádrové omítání. Pokud potřebujete oživit exteriér vašeho domu, nabízíme i realizaci venkovních omítek. Stačí nás kontaktovat pomocí formuláře níže nebo nám zavolat a následně se domluvíme, který typ omítky se pro vaše potřeby hodí nejvíce.

Při zpracování vápenocementových omítek využíváme kvalitní omítací stroje a sypké směsi dodáváme v pytlích, pro větší zakázky pak přímo v sile.