Kvalitní štukové omítky za nízké ceny

Strojní štukové omítky jsou díky svým estetickým vlastnostem a skvělému poměru cena/výkon stále velmi žádanou povrchovou úpravou stěn v interiéru. Hlavní výhody, kvůli kterým dává štukovým omítkám přednost čím dál více našich klientů, jsou:

  • Stálá kvalita zpracovávané směsi

  • Rychlost zpracování

  • Minimální ztráty materiálu

  • Ekologické zpracování

Štukové omítky jsou spolehlivou sázkou na prvotřídní kvalitu

Štukové omítky nejsou mezi typy omítek žádným nováčkem. Díky desetiletím zkušeností a neustálému vývoji sypkých směsí a omítacích strojů je realizace štukových omítek v dnešní době opravdu hračka. Pokud jste z Brna nebo okolí, přijedeme i k vám a ukážeme vám, že štukových omítek není třeba se bát. Kromě základních výhod dávají naši klienti přednost štukovým omítkám i z toho důvodu, že při jejich realizaci dochází k úspoře nákladů na míchání a transport omítkových směsí a minimalizaci potřebného prostoru pro uskladnění materiálu.

Jak probíhá realizace strojní štukové omítky?

  • základem je jádrová omítka,
  • na tu se nanáší štuk - a to buď vnitřní, jemný nebo hrubý. Pro zpracování štuku používáme kvalitní sypké směsi, jako jsou Profibaustoffe, Cemix, Baumit, Hasit nebo Knauf.
  • poté si můžete sami, dle povahy prostoru použití, zvolit požadovanou hrubost zrna v rozmezí od 0,3 po 0,8 mm omítky.

Při zpracování vápenocementových omítek využíváme kvalitní omítací stroje a sypké směsi dodáváme v pytlích, pro větší zakázky pak přímo v sile.

Poradíme vám s výběrem vhodné omítky

Vápenná, sanační nebo štuková, ať už zvolíte jakýkoliv typ finální úpravy zdí, vždy se můžete s požadovanou realizací obrátit na nás. Každý interiér si vyžaduje jiný typ omítky, proto k vám rádi přijedeme po celém Brně a okolí a poradíme vám, co bude vypadat nejlíp právě u vás.

¨

Kromě štukových omítek můžete ve svém interiéru vsadit i na kvalitní vnitřní stěrkové omítání nebo interiérové sádrové omítání. Pokud potřebujete oživit exteriér vašeho domu, nabízíme i realizaci venkovních omítek. Stačí nás kontaktovat pomocí formuláře níže nebo nám zavolat a následně se domluvíme, který typ omítky se pro vaše potřeby hodí nejvíce.