Vnitřní omítky od profesionálů za skvělé ceny

Hledáte šikovné a spolehlivé odborníky, kteří se Vám kompletně postarají o vnitřní omítky? Společnost TOVR omítky realizuje veškeré typy omítek pomocí strojního omítání, které jsou žádané na českém i evropském trhu!

Omítky provádíme jak u novostaveb, tak při rekonstrukcích zdiva rodinných domů či občanských staveb. Jsme Vám k dispozici také v situaci, kdy potřebujete nové vnitřní omítky pouze v některých místnostech, případně opravit poškozené stávající omítky.

Jaký typ omítek pro vás realizujeme

Vzhledem k následné povrchové úpravě omítek malbou nebo dekorem byste měli už předem zvážit, jaký typ omítky bude nejvhodnější. Stále ještě nejrozšířenější štuková omítka ne vždy uspokojí ty zákazníky, kteří očekávají hladkost a perfektní detail. Takovým zákazníkům pak nabízíme omítku stěrkovou, která právě svou hladkostí a dojmem dokonale čistých linií vyniká. Dále realizujeme vnitřní omítky sádrové a to jak hladké, tak zrnité.

Přemýšlíte, jaký typ vnitřní omítky zvolit? Kontaktujte nás pomocí následujícího formuláře, případně zavolejte na naši telefonní linku. Společně pak ze široké škály omítek vybereme tu pravou pro Váš domov.

Vnitřní omítky pro vás realizujeme v: Brno, Pohořelice, Vyškov, Boskovice, Ivančice, Břeclav, Mikulov, Hustopeče, Hodonín a další.